Приемная:
Бухгалтерия
+7(727)269-67-59
для слабовидящих
«Отаныма менің бастамам» аудандық байқауы /  Районный конкурс «Моя инициатива моей Родине»
«Отаныма менің бастамам» аудандық байқауы / Районный конкурс «Моя
8-сынып оқушысы Тажмағамбетова Айзере «Отаныма менің бастамам» байқауында аудан бойынша 1 орынға ие болды. Наша ученица 8 класса Тажмагамбетова Айзере заняла 1 место по району на конкурсе «Моя инициатива моей Родине».
Республикалық "Жылдың үздік психологы" конкурсы / Республиканский конкурс «Лучший психолог года».
Республикалық "Жылдың үздік психологы" конкурсы / Республиканский
Бүгін Биримкулова Асем Серікқызы Республикалық "Жылдың үздік психологы" конкурсынан 2 орын алды. Сегодня Биримкулова Асем Сериковна заняла 2 место в республиканском конкурсе «Лучший психолог года».
Грек-рим күресінен Алматы қаласының чемпионаты / Чемпионате города Алматы по греко-римской борьбе
Грек-рим күресінен Алматы қаласының чемпионаты / Чемпионате города
Жеңімпаз 8б сынып оқушысы Эмиль Кибкалоны мектебіміздің атынан Алматы қалалық чемпионатында өткен 2 орын алуыңызбен мектебіміздің атынан құттыұтаймыз! Осы және әрбір келесі жеңіс сізді күштірек және қабілеттеріңізге сенімдірек етсін. Нәтижелеріңіз бен жетістіктеріңізден шабыт алып, өзіңізге деген сеніммен үлкен армандар мен өмірлік мақсаттарға үздіксіз ұмтылуларыңызға тілектеспіз!  От имени нашей школы поздравляем Эмиля Кибкало, победителя 8 класса, со 2 местом на первенстве города Алматы!
Бастауыш сынып апталығының жабылу салтанаты / Церемония закрытия недели начальных классов
Бастауыш сынып апталығының жабылу салтанаты / Церемония закрытия
Бүгін 2 ақпан күні бастауыш сынып оқушылары апталықта белсенді қатысқаны үшін марапатталды. Сегодня, 2 февраля, учащиеся начальных классов были награждены за активное участие в декаде.
Аудандық "Жылдың үздік Психологі" сайысы / Районный конкурс «Лучший психолог года»
Аудандық "Жылдың үздік Психологі" сайысы / Районный конкурс «Лучший
Әріптесіміз мектеп психологі Биримкулова Асем Сериковна аудандық "Жылдың үздік Психологі" сайысынан 1 ші орын алды.Наша коллега, школьный психолог Биримкулова Асем Сериковна заняла 1 место в районном конкурсе «Лучший психолог года».
Отбасылық спорттық ойындары / Семейные спортивные игры.
Отбасылық спорттық ойындары / Семейные спортивные игры.
22 қаңтар күні бастауыш сынып мұғалімдерінің ұйымдастыруымен "Жігерлі отбасы" атты отбасылық спорттық сайысы өтті. Қазылар алқасында директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары Кенжегалиева Д.Н., директор тәрбие ісі жөніндегі орынбасарлары Мансуров Т.Ф., Блогадатская А.В. және ағылшын тілі мұғалімі Насирова С.Ю. болды. Қызықты да тартысты өткен аудандық спорттық сайыстың жеңімпаздарын арнайы "Дипломдармен", сыйлықтармен марапатталды.  Жігерлі отбасы өмірдің барлық құндылықтарын сақтай отырып,
Әдістемелік бірлестік аясындағы жиналыс / Собрание в рамках методического объединения
Әдістемелік бірлестік аясындағы жиналыс / Собрание в рамках
Мектебімізде әдістемелік бірлесітіктер жиналыс өткізді. В нашей школе прошло методическое совещание.
Педагогикалық кеңес / Педогагический совет
Педагогикалық кеңес / Педогагический совет
№ 70 жалпы білім беру мекемесінде желтоқсанның 29 күні Педагогикалық кеңес өткізілді. Аталған іс шара барысында білім беру қызметкерлерінің жарты жылдық жетістіктері мен нәжилері талқыланды. Кеңесте Кіріспе сөз - №70 ЖББМ КММ директоры Бейсембаева З.Т. "Бастауыш мектептің үлгерімі" тақырыбында мектеп директорының оқу ісі жөніндегі орынбасары  Жолахаева Ш. Қ. "І жартыжылдықтағы үлгерімді талдау" тақырыбында – директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары Бейсенова Ш. Қ. "І жартыжылдықтағы
Наша гордость!
Наша гордость!
5 «А» сынып оқушысы Мекенова Томирис «Тәуелсіз елдің ұрпағы» қалалық байқауда Гран-при иегері атанды! Құттықтаймыз🥰🎉🥳🎊👏
Мектептің Президенті сайлау//Выборы Президента Школы
Мектептің Президенті сайлау//Выборы Президента Школы
❗️Назар аударыңыз! Назар аударыңыз! Назар аударыңыз! 🔷Мектеп президентін сайлау өтті деп есептеледі! ❗️Внимание! Внимание! Внимание! 🔷Выборы Президента школы считать состоявшимися!